• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

„Dzień Matematyki”.

Dnia 10.06.2019r. odbył się szkolny turniej dla klas szóstych „Dzień Matematyki”. Celem turnieju było promowanie matematyki jako nauki atrakcyjnej, mającej zastosowanie w wielu dziedzinach.

Uczniowie podzieleni na grupy brali udział w następujących konkurencjach: tworzenie brył z kostek przestrzennych „Happy”, konstruowanie modeli zadanych brył z zestawów manipulacyjnych „Kugeli”, układanie zadanych wzorów z „Tangramów”, rozwiązywanie łamigłówek, krzyżówek, odpowiadanie na pytania dotyczące teorii matematyki.

Wszystkie konkurencje oceniane były przez komisję zgodnie z ustalonymi kryteriami.

Zespoły klasowe otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodycze, które ufundowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach.

Turniej przygotowały i przeprowadziły: E. Prokopowicz, A.Walkowiak.