• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.Tematem lekcji było: TWORZENIE KARTEK NA BOŻE NARODZENIE.

Głównym celem zajęć było: umożliwienie uczniom rozwijanie zdolności plastycznych, popularyzowanie polskich tradycji świątecznych, dowolna interpretacja tematu, zależna od osoby wykonującej pracę, integracja społeczności szkolnej, a także stworzenie przyjaznej atmosfery sprzyjającej pracy twórczej.

Uczniowie bardzo chętnie i z dużym zainteresowaniem pracowali, tworząc własne kartki świąteczne. Do wspólnej pracy również zostali zaproszeni rodzice uczniów, którzy wraz ze swoimi pociechami bardzo chętnie włączyli się do pomocy przy zdobieniu kartek świątecznych.

Był to miło spędzony czas w przedświątecznym nastroju, a pięknie prace zostaną wysłane do chorych dzieci w ramach akcji „Marzycielskiej Poczty”.Serdecznie dziękujemy Uczniom oraz ich Rodzicom za nowe doświadczenia oraz radość ze wspólnej pracy twórczej. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed