• Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
  Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
  Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
  ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
  W SZKOLE RUSZYŁA KAMPANIA
  STOP MOWIE NIENAWIŚCI
  MÓWIMY STOP MOWIE NIENAWIŚCI
  ZATRZYMAJMY HEJT W SIECI I W ŻYCIU CODZIENNYM
  Nasi sportowcy.
  Sprawność: łyżwiarz zaliczona.
  Zajęcia kulinarne – „Pyszne pralinki”.
  Edukacja muzyczna – „Arabska ud – dzieje pewnego instrumentu”.
  DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

  Dnia 4.03.2019 r.na nasze zaproszenie gościły w naszej szkole dzieci z grup sześciolatków z polkowickich przedszkoli.

  Żywa lekcja historii w klasie 4 e.
  Malowanie z Mamą Macieja
  Lekcje odwrócone W klasie II c.
  „VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Obcojęzycznej”.
   Finał Gminny w piłce ręcznej dziewcząt
  Turniej ortograficzny klas trzecich.
  Uczniowie klasy II c na wystawie obrazów Edwarda Szpocińskiego.
  Zajęcia pozalekcyjne „Tajemnice w sztuce XX wieku”.
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.Tematem lekcji było: TWORZENIE KARTEK NA BOŻE NARODZENIE.

Głównym celem zajęć było: umożliwienie uczniom rozwijanie zdolności plastycznych, popularyzowanie polskich tradycji świątecznych, dowolna interpretacja tematu, zależna od osoby wykonującej pracę, integracja społeczności szkolnej, a także stworzenie przyjaznej atmosfery sprzyjającej pracy twórczej.

Uczniowie bardzo chętnie i z dużym zainteresowaniem pracowali, tworząc własne kartki świąteczne. Do wspólnej pracy również zostali zaproszeni rodzice uczniów, którzy wraz ze swoimi pociechami bardzo chętnie włączyli się do pomocy przy zdobieniu kartek świątecznych.

Był to miło spędzony czas w przedświątecznym nastroju, a pięknie prace zostaną wysłane do chorych dzieci w ramach akcji „Marzycielskiej Poczty”.Serdecznie dziękujemy Uczniom oraz ich Rodzicom za nowe doświadczenia oraz radość ze wspólnej pracy twórczej. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed