• Wycieczka kl. I c i II c do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis”.
    Warsztaty „Zawody przyszłości” w klasach VII a, VII b i VII d
    „Learning through teaching”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Klocki lego w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Wycieczka klasy II b do Ostaszowa na warsztaty świąteczne
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
    17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
    Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
    Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
    „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
    Warsztaty przedświąteczne w klasie IV a.
    W dniu 14.12.2018 roku klasy IV a i IV b pojechały z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia do Ostaszowa na warsztaty świąteczne.
    Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    ArrowArrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Tematem lekcji było: TWORZENIE KARTEK NA BOŻE NARODZENIE.

Głównym celem zajęć było: umożliwienie uczniom rozwijanie zdolności plastycznych, popularyzowanie polskich tradycji świątecznych, dowolna interpretacja tematu, zależna od osoby wykonującej pracę, integracja społeczności szkolnej, a także stworzenie przyjaznej atmosfery sprzyjającej pracy twórczej.

Uczniowie bardzo chętnie i z dużym zainteresowaniem pracowali, tworząc własne kartki świąteczne. Do wspólnej pracy również zostali zaproszeni rodzice uczniów, którzy wraz ze swoimi pociechami bardzo chętnie włączyli się do pomocy przy zdobieniu kartek świątecznych.

Był to miło spędzony czas w przedświątecznym nastroju, a pięknie prace zostaną wysłane do chorych dzieci w ramach akcji „Marzycielskiej Poczty”.Serdecznie dziękujemy Uczniom oraz ich Rodzicom za nowe doświadczenia oraz radość ze wspólnej pracy twórczej.