ROK SZKOLNY 2017/2018

Uwaga Rodzice!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach informuje, że 2 i 3 listopada 2017 r. (czwartek, piątek)

są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

W tych dniach odbędą się zajęcia wychowawczo – opiekuńcze w świetlicy szkolnej.

Stołówka szkolna będzie nieczynna.

Zapisy dzieci na zajęcia przyjmowane są w świetlicy szkolnej do 27 października 2017 r.

Projekt edukacyjny pt.,,Polkowicka Akademia Kreatywnej Edukacji”.

Od tego roku zarządzeniem Burmistrza Polkowic  nr. 1860/17 z 27.09.2017 r. został wprowadzony do realizacji  Projekt edukacyjny pt.,, Polkowicka Akademia Kreatywnej Edukacji”.

Informacje dotyczące zakresu ubezpieczenia.

Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Prosimy, aby w okresie jesienno-wiosennym na lekcje wychowania fizycznego w terenie oprócz stroju sportowego przygotować dla dziecka dress. Jest to zgodne z nową podstawą programową.

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Szkoła zapewnia uczniom  podręczniki i ćwiczenia zawarte w  „Szkolnym zestawie podręczników i zeszytów ćwiczeń”, oprócz:

1. Religii w klasach I – VII
  2. Języka obcego dodatkowego:
    • klasy IV a,b,c,d –     język niemiecki – „Mach mit 1! neu”  Mieczysława Materniak, Halina Wachowska – PWN

• klasa  IV e – język angielski – „Discover English Starter” – Judy Boyle – Pearson

• klasy V a,b,c,d  - język niemiecki – „Mach mit 2”   – Mieczysława Materniak – Behrens, Halina Wachowska – PWN

Zobacz:

Szkolny zestaw podręczników i zeszytów ćwiczeń

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców  informujący o aktualnym stanie wprowadzania zmian w systemie edukacji.

Cyberbezpieczeństwo w szkołach – list Minister Edukacji Narodowej

Drodzy Rodzice !

Prosimy i zapoznanie się z listem Ministra Edukacji Narodowej – Anny Zalewskiej

gra1

gra2

więcej kliknij link  Zagrożenia czyhające na twoje dziecko w sieci!!!

Tornistry szkolne – zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego

Tornistry szkolne – zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego  W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego i planowaniem przez rodziców zakupu wyposażenia i przyborów szkolnych, a w tym tornistrów Główny Inspektor Sanitarny opierając się na wynikach międzynarodowych badań nad zachowaniami zdrowotnymi dzieci i młodzieży (HBSC-Health Behaviour in School-aged Children. WHO Collaborative[...] Czytaj całość…

———————————————————————————————————-

mat

Do pobrania :

STOP MOWIE NIENAWIŚCI KAMPANIA PRZECIWKO HEJTEROM.

UMOWA DZIECKO RODZIC O KORZYSTANIU Z INTERNETU

TABLETOWE DZIECI – BROSZURA O TYM JAK I KIEDY UDOSTĘPNIAĆ DZIECIOM KOMPUTER, TABLET, TELEWIZJĘ I INTERNET I JAKIE TO POCIĄGA ZA SOBĄ NEGATYWNE SKUTKI DLA ICH ROZWOJU.

KILKA FAKTÓW O GRYPIE.

CO RODZIC WIEDZIEĆ POWINIEN O STYLU UCZENIA SIĘ JEGO DZIECKA

10 PORAD DLA RODZICÓW DOTYCZĄCYCH BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z INTERNETU PRZEZ DZIECI

PORADNIK DLA RODZICA ZAGROŻENIA W INTERNECIE

PORADNIK DLA RODZICA. PRZEMOC I AGRESJA W SZKOLE

10 KROKÓW KU TEMU BY BYĆ LEPSZYM RODZICEM: DOC          PDF

Uwaga Rodzice!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach informuje, że2 i 3 listopada 2017 r. (czwartek, piątek)

są dniami wolnymiod zajęć dydaktycznych.

W tych dniachodbędą się zajęcia wychowawczo – opiekuńcze w świetlicy szkolnej.

Stołówka szkolna będzie nieczynna.