• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wielu uczniów naszej szkoły po raz kolejny wzięło udział w akcji Marzycielskiej Poczty pt.: „Świąteczna Kartka”. Uczniowie z klas  II b,  III a, III b z wychowawczyniami, z klas IV-VI pod kierunkiem p. Moniki Małachowskiej, a także dzieci ze świetlicy pod czujnym okiem p. Leokadii Cmok wykonali ponad 300 kolorowych, świątecznych kartek, które dotarły do podopiecznych Marzycielskiej Poczty. Wysłane tuż przed świętami sprawiły wiele radości chorym dzieciom.

Wszystkim małym i dużym Artystom składamy serdeczne podziękowania za ich zaangażowanie i wielkie serca.