• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

..Bo niepodległość nie jest dana raz na zawsze….

W dniu 8.11 uczniowie klasy VIII B i D wzięli udział w uroczystych obchodach setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestniczyli między innymi w pokazie tańca, podczas którego odtańczono poloneza oraz w konkursach zorganizowanych na terenie szkoły. Klasa VIIID wraz z wychowawcą reprezentowała ”polkowicką jedynkę” podczas koncertu angielskiej piosenkarki Katy Carr. Artystka w towarzystwie chóru międzyszkolnego Cantabile wykonała piosenki ze  swojego repertuaru. Wzruszeń nie było końca.  Po zakończeniu koncertu mlodzież jednogłośnie stwierdziła, że taki ,,łyk kultury” na pewno na długo zaspokoi ich muzyczne pragnienia.