• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

30 kwietnia 2019 r. z okazji Święta Szkoły obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Czekolady.

Tego dnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego witali uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców w nietypowy sposób. Każdy poczęstowany został kostką gorzkiej czekolady. Każda klasa otrzymała również słodki prezent – mleczne czekolady, które uczniowie wspólnie spożyli na pierwszej godzinie lekcyjnej.

Czekolady zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Dzięki wysłuchaniu porannej audycji dowiedzieliśmy się, jakie walory zdrowotne dla człowieka ma spożywanie tego przysmaku.  Ten dzień był dla nas wyjątkowy.