Kolorowy Recykling – wyniki  plastyczno – ekologicznego konkursu.

Z wielką radością pragniemy przybliżyć sylwetki szkolnych ekologów, którzy zostali laureatami konkursu plastyczno – ekologicznego „Kolorowy Recykling”. W konkursie wzięło udział 24 uczniów z klas I – VIII, którzy zgodnie z regulaminem dostarczyli swoje prace nawiązujące do hasła konkursu. Uczniowie wykonując  prace plastyczne wykazali się wiedzą na temat segregacji odpadów obowiązujących w naszym rejonie. Zwycięzcami konkursu zostali:

Małgorzata Kowalik uczennica klasy VIII b, która zdobyła nagrodę główną,

Maja Romanowska z klasy I c – zdobyła I miejsce w kategorii klas I – III

Małgorzata Lisowiec z klasy VI b zdobyła wyróżnienie w klasach IV – VIII,

Miłosz Bielak z klasy III b – zdobył wyróżnienie w kategorii klas I – III.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie „Kolorowy Recykling” a nagrodzonym gratulujemy zwycięstwa.

Spotkanie uczniów z dyrektorem ZG Rudna.

Dnia 4 grudnia 2019 r. Szkołę Podstawową nr 1 w Polkowicach odwiedził wyjątkowy gość. Był nim pan Marek Świder, dyrektor ZG Rudna, absolwent polkowickiej Jedynki. Podczas spotkania z Dyrekcją szkoły, nauczycielami, uczniami oraz Radą Samorządu Uczniowskiego opowiadał o naszej szkole sprzed lat, oglądał szkolne kroniki, wspominał czas spędzonego tutaj dzieciństwa.

Czytaj całość…