• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

30 kwietnia 2019 r. z okazji Święta Szkoły obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Czekolady.

Tego dnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego witali uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców w nietypowy sposób. Każdy poczęstowany został kostką gorzkiej czekolady. Każda klasa otrzymała również słodki prezent – mleczne czekolady, które uczniowie wspólnie spożyli na pierwszej godzinie lekcyjnej.

Czytaj całość…

Językowe sukcesy naszej uczennicy.

Maja Wesołek, uczennica klasy VIII a,  odniosła w tym roku szkolnym dwa wyjątkowe sukcesy językowe: zdobyła tytuł Laureata „IV Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego zDolny Ślązaczek” oraz II miejsce w regionalnym konkursie z języka niemieckiego „Olimpiada Kopernika”, zorganizowanym przez nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie.