• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

30 kwietnia 2019 r. z okazji Święta Szkoły obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Czekolady.

Tego dnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego witali uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców w nietypowy sposób. Każdy poczęstowany został kostką gorzkiej czekolady. Każda klasa otrzymała również słodki prezent – mleczne czekolady, które uczniowie wspólnie spożyli na pierwszej godzinie lekcyjnej.

Czytaj całość…

Językowe sukcesy naszej uczennicy.

Maja Wesołek, uczennica klasy VIII a,  odniosła w tym roku szkolnym dwa wyjątkowe sukcesy językowe: zdobyła tytuł Laureata „IV Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego zDolny Ślązaczek” oraz II miejsce w regionalnym konkursie z języka niemieckiego „Olimpiada Kopernika”, zorganizowanym przez nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie.