• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Projekt edukacyjny „Zaprezentuj swój talent”.

W dniu 08.03. 2019 r. w naszej szkole odbyła się pierwsza prezentacja talentów uczniów
w ramach projektu edukacyjnego „Zaprezentuj swój talent”. Celem projektu jest odkrywanie i rozwijanie zainteresowań uczniów zdolnych i ich promocja na terenie szkoły podczas szkolnych przerw międzylekcyjnych.
Pierwszym uzdolnionym uczniem prezentującym swój talent był uczeń klasy VI a – Paweł Burda, który zagrał na gitarze klasycznej przygotowany repertuar muzyczny.

Zajęcia z wychowawcą w klasie VII c.

Dnia 04.03.2019r.  zajęcia z wychowawcą  w klasie VII c odbyły się pod hasłem „Umiem! Potrafię”. Uczennica Jagoda K. przeprowadziła lekcję, podczas której młodzież robiła Slime – domowej roboty masę o różnych strukturach, intensywnych kolorach i  fantazyjnych dodatkach, m.in.: brokat, styropianowe kulki. Uczennica swoją wiedzę na ten temat czerpała z książki „Super Slime” Alyssy Jagan oraz ze strony youtube.com. Wszyscy dobrze się bawili.