• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play