Wizyta uczniów kl. II a i II b w firmie SITECH

8 maja 2018r. uczniowie kl. II a i II b uczestniczyli w wycieczce do fabryki foteli samochodowych firmy SITECH Sp. z o.o. Odwiedzili Centrum Szkoleniowe, gdzie przekonali się jak bardzo ważna jest organizacja pracy. Poznali zasadę 5S i dowiedzieli się, jak dbać o zdrowie w codziennych sytuacjach.

Uczniowie uczestniczyli także w praktycznych zajęciach z zakresu bezpieczeństwa w podróży samochodem. Każdy drugoklasista mógł samodzielnie przekonać się czy potrafi prawidłowo zapinać pas bezpieczeństwa. Wykorzystano do tego specjalny fotelik – symulator. Duże wrażenie zrobiła na uczniów możliwość obserwowania stanowiska spawalniczego robotów i stanowiska połączeń zgrzewanych.

To była bez wątpienia niezwykle ciekawa i pouczająca wycieczka.

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „W zdrowym ciele zdrowy duch”

Dnia 08 kwietnia 2018 r. został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Adresatami konkursu byli uczniowie klas I iII. Zadaniem uczestników było przedstawienie  w wybranej przez siebie formie plastycznej sposobu zdrowego stylu życia.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Zuzanna Igras, uczennica SP-3

II miejsce – Szymon Kozieł, uczeń SP-1

III miejsce – Sebastian Mazur, uczeń SP-Jędrzychów

Wyróżnienie – Hanna Szczygieł, uczennica SP-3

Wyróżnienie – Maja Domańska, uczennica Sp-1

Zwycięzcom konkursu GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów!