• Wycieczka kl. I c i II c do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis”.
    Warsztaty „Zawody przyszłości” w klasach VII a, VII b i VII d
    „Learning through teaching”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Klocki lego w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Wycieczka klasy II b do Ostaszowa na warsztaty świąteczne
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
    17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
    Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
    Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
    „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
    Warsztaty przedświąteczne w klasie IV a.
    W dniu 14.12.2018 roku klasy IV a i IV b pojechały z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia do Ostaszowa na warsztaty świąteczne.
    Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    ArrowArrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Dwudziestego trzeciego kwietnia 2018 roku odbył się quiz wiedzowy o Patronie – Janie Wyżykowskim oraz o historii naszej szkoły.

Konkurs odbył się w sali 34 o godzinie 8:00. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV. Quiz stanowił test, który składał się z 20 pytań zamkniętych. Wyniki konkursu oraz nagrody zostały ogłoszone i rozdane podczas piątkowego apelu 27 kwietnia 2018 roku. Organizatorem konkursu była pani Dorota Hass.

Zapraszam rodziców do wykonania podobnego quizu wykonanego przez panią Dorotę korzystając z linku: https://learningapps.org/display?v=pfxn24dna18

Wyniki konkursu

I miejsce: Lena Sołonynka z klasy IVe

II miejsce: Amelia Karkos z klasy IVc, Alicja Szopa z klasy IVa

III miejsce: Julia Bielak z klasy IVa, Wojciech Walkowiak z klasy IVb,Oliwia Domino z klasy IVb

Gratulujemy jeszcze raz !