IV turniej piłki nożnej Orlik 2012.

Dnia 30 września 2017 roku odbył się „IV turniej piłki nożnej Orlik 2012 o Nagrodę Burmistrza Polkowic”. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Damian Bąk, Damian Kowalski, Fabian Kruk, Kasjan Kubacki, Grzegorz Krzeszowski, Kacper Klancko, Igor Konieczny, Jacob Kawałko i Piotr Gil. Po zaciętej walce z zastosowaniem zasady fear play nasi chłopcy zajęli III miejsce. Za udział w rozgrywkach
każdy z członków drużyny otrzymał nagrody.

20170930_12255420170930_123144

Konkurs fotograficzny „50 lat odzyskania praw miejskich”.

27.09.2017 r. o godzinie 17.00 w Polkowickim kinie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom w/w konkursu. Atrakcyjne nagrody wręczał osobiście burmistrz miasta. Konkurs a dokładniej kategoria wiekowa, w której startowali nasi uczniowie skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Zadaniem uczestników było wykonanie niezwykle inspirującego zdjęcia nawiązującego do tematu konkursu. Nagrodzeni uczniowie naszej placówki, byli w ubiegłym roku szkolnym uczestnikami zajęć fotograficzno-historycznych. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki na poczet kolejnych sukcesów.

Organizator: Gmina Polkowice

Zasięg/ranga konkursu: gminny

koordynator szkolny: Marcin Zarzycki

Kategoria wiekowa: szkoły podstawowe, gimnazja