• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

14 listopada Obchodzimy Światowy Dzień Cukrzycy

Światowy Dzień Cukrzycy ustanowiony został w 1991 roku w odpowiedzi na niepokojące statystyki dotyczące wzrostu zachorowań na cukrzycę. 14 listopada przypada również rocznica urodzin odkrywcy insuliny – Fredericka Bantinga. Święto ma zwrócić uwagę na globalny wymiar cukrzycy, zwiększyć świadomość społeczną na temat tej choroby i promować właściwe działania profilaktyczne. W naszej szkole również obchodzimy ten dzień. Do Światowego Dnia Cukrzycy pozostało 6 dni.  Harmonogram działań profilaktycznych przedstawiono poniżej:
Lp. Zadanie Termin 1. Warsztaty na temat zdrowej żywności- 7 klasy 13.11.2018 r.2. Warsztaty na temat zdrowej żywności- 4 klasy. 14.11.2018 r.3. Warsztaty kulinarne dla diabetyków. 14.11.2018 r.4. Audycje na temat Światowego Dnia Cukrzycy. 14.11.2018 r.5. Pomiar cukru we krwi społeczności lokalnej i szkolnej o godz. 8.00-10.00         14.11.2018 r.