• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości.

W październiku realizujemy w szkole ogólnokrajowy projekt „100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości”. Jesteśmy jedną ze stu szkół w Polsce, które przystąpiły do akcji wymiany kartek pocztowych z informacjami o miastach, ciekawostkami geograficznymi i historycznymi. Uczniowie klas IV-VIII mieli możliwość przygotowania własnych kartek z pozdrowieniami na zajęciach języka polskiego. Na wystawę pocztówek ze stu miejscowości biorących udział w projekcie zapraszamy już w listopadzie!