• „Śpiewamy dla Niepodległej”
    Lekcja żywej historii dla kl. VI a w muzeum „Piwnica Pod Piastowskim Orłem”. - copy
    Poznajemy piękno i bogactwo Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.
    Warsztaty klasy II b w MGBP w Polkowicach – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.
    Wycieczka do Kreatywnego Ośrodka Multifunkcyjnego w Miliczu klas IV c i IV d.
    „Śniadanie daje moc” w klasie II b
    „Chrupiące gofry dla każdego”
    ..Bo niepodległość nie jest dana raz na zawsze….
    „Rekord dla Niepodległej” – wspólne śpiewanie Hymnu Narodowego.
    Sukces chóru „Vox Pueri” w XIII Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Jędrzychowie.
    „Kolorowe jeżyki koreczkowe”
    ,,ZACZYTANY DZIEŃ”
    Marsz klas I – III z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
    Realizacja projektu „Ekologiczne inspiracje” w kl. IV
    Międzyszkolny Turniej Szachowy w Polkowicach
    Kawiarenka Językowa „English Cafe”
    Uroczysty apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  • Szkolna TV

Play
    ArrowArrow

Spotkanie autorskie z p. Joanną Wachowiak – autorką książek dla dzieci.

25 października 2018r. w czytelni Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach odbyło się spotkanie z p. Joanną Wachowiak – autorką książek dla dzieci.Zostało zorganizowane przez MGBP w Polkowicach we współpracy z nauczycielami bibliotekarzami SP 1 – p. Jolantą Sobczyk i p. Martą Kucharczyk. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie kl. II b, III a i III b wraz z wychowawcami. Pani Joanna Wachowiak opowiadała uczestnikom spotkania o bohaterach swoich książek oraz o ich niezwykłych przygodach. Dzieci aktywnie włączyły się w przebieg spotkania zadając naszemu gościowi liczne pytania i uczestnicząc w proponowanych przez niego konkursach.  Najbardziej aktywny uczestnik spotkania otrzymał upominek  – najnowsząksiążkę autorstwa Joanny Wachowiakpt.„Baba Blaga”. Pozostali uczniowie mieli możliwość zakupienia książek oraz otrzymania osobistej dedykacji autorki.

Spotkanie z p. Joanną Wachowiak było bardzo ciekawe i na pewno na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.