• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Lekcja V b w ramach projektu z języka angielskiego.12 grudnia klasa V b uczestniczyła w lekcji historii prowadzonej w języku angielskim. Zajęcia odbyły się w ramach innowacji pedagogicznej „Learning through  teaching – uczenie przez nauczanie”, która realizowana jest w tej klasie. Olimpia i Wiktor – prowadzący zajęcia, przygotowali lekcję „We know Maria Skłodowska-Curie”, podczas której zaprezentowali postać polskiej noblistki, najważniejsze wydarzenia z jej życia i osiągnięcia zawodowe. Prezentacja postaci odbywała się wyłącznie w języku angielskim. W celu uatrakcyjnienia zajęć, Anastazja wcieliła się w postać Marii Skłodowskiej-Curie i zaprezentowała wiersz o niej w dwóch wersjach językowych: w języku polskim i angielskim.

Wszyscy uczniowie wykonali mapy pamięci wykorzystując informacje zdobyte podczas zajęć. Była to ciekawa forma poznania słówek i zwrotów angielskich potrzebnych do opisania postaci, a przy tym utrwalenia wiedzy na temat Marii Skłodowskiej-Curie. Kolejna lekcja przed nami już w styczniu – tym razem Oliwia, Nikola i Bartek przygotują lekcje z biologii lub geografii.

Bookmark the permalink.

Comments are closed